Güven Asa Zeytinyağları Para Puan ve Hediye Çeki Kullanımı

Sitemize yeni üye olduğunuzda HOŞ GELDİN olarak tarafınıza 20 TL değerinde PARA PUAN hediye ediyoruz. Bu PARA PUANI kazanabilmek için sitemize NORMAL ÜYE olmanız gerekmektedir. Sosyal medya hesaplarından veya üyeliksiz alışverişle kullanımlarınızda SİSTEM PARA PUAN ETMEMEKTEDİR. 
 
Kullanım Süresi ve Hediye Çekinizi Kullanabileceğiniz Alışveriş Tutarı

Sitemize üye olarak kazandığınız Para Puanınızı Hediye Çekine dönüştürmeniz gerekmektedir. dönüştürdüğünüz zaman 1 (bir) ay içinde kullanmanız gerekmektedir.  1 (bir) ay içinde kullanılmayan Hediye Çekiniz sistem tarafından otomatik olarak silinecektir. Hediye Çekine dönüştürmediğiniz Para Puanlarınız hesabınızda kalacaktır. Sitemizde Hediye Çeki kullanımı 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 

 

Para Puanını Hediye Çekine Dönüştürme

Kazandığınız PARA PUANINIZI HEDİYE ÇEKİ olarak alışverişinizde kullanabilmeniz için HESABIM -> PARA PUANLARIM menüsünden HEDİYE ÇEKİNE dönüştürmelisiniz. Kaç TL değerinde kupon oluşturulsun penceresine 20 yazıp HEDİYE ÇEKİ OLUŞTURA tıklamalısınız. HEDİYE ÇEKİNİZİ oluşturduktan sonra SEPETTE ÖDEME kısmında HEDİYE ÇEKLERİ penceresinden çekinizi seçip toplam bakiyeden düşüp bu şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.